Hei!
Mani sauc Reinis, esmu cilvēku, portretu fotogrāfs. Es ticu, ka katra seja, vaibsts, katrs acu skatiens var ietvert simtiem stāstu. Mans aicinājums ir šos stāstus ieraudzīt un ļaut tiem atklāties caur fotogrāfiju.
Nenoniecinot kameru, objektīvu, gaismojuma un citu tehnisku nianšu nozīmi, tomēr esmu pārliecināts, ka tas nav dziļas un patiesas fotogrāfijas pamats. Kurpretim atziņa, ka ikviens esam kompleksas būtnes ar saviem smaidiem, priekiem, sarauktām pierēm, asarām un, ka tas viss mūs padara interesantus un skaistus, tā ir recepte labai fotogrāfijai.
Man ir vairāk kā 15 gadu ilga pieredze tā vai citādi fotografējot cilvēkus, kuru laikā esmu sapratis, ka vislabāk foto process notiek neiespringstot, sadraudzējoties un ļaujoties tam radošumam, ko konkrētais brīdis piedāvā. Tāpēc droši vari man stāstīt, cik ļoti Tev nepatīk fotografēties, ka nezini, kur likt rokas un kura sejas puse ir Tava mīļakā. Kopā tiksim ar to visu galā! :)
 
Atsauksmes
Elizabeta
Mūziķes Elizabetas Lāces portrets
Iespējams, ka šie ir mani labākie portreti
Sigita

"Neesmu brīvākais cilvēks kameras priekšā, bet viss ļoti forši izdevās. Reinis pasaka kādas pozas ieņemt un atrod arī tehniski radošu pieeju"

Māra

"Būtu gribējusi, ka tu būtu bijis mūsu fotogrāfs kāzās! [..] Vēljoprojām prātā ir tas kādu uzmanību tu velti katram sīkumam... Ne tikai fotografējot, bet arī klausoties ko runā vai min modelis."
Dana
"Ar Reini esmu sadarbojusies vairākkārt un varu droši apgalvot, ka viņš ir lielisks fotogrāfs. Viņš savā darbā apvieno spēju perfekti izpildīt klienta ieceri un ļaušanos radošajam lidojumam, kā dēļ rezultāts vienmēr pārsniedz iecerēto. 
Reinis saviem modeļiem ļauj justies nepiespiesti un brīvi, radot abpusējas uzticēšanās gaisotni, par ko liecina viņa uzņemtās fotogrāfijas. Sirsnīga, saprotoša in radoša komunikācija ir tā, kas palīdz modelim atraisīties, to es varu apliecināt kā cilvēks, kurš ir vairākkārt atradies Reiņa kameras pretējā pusē, turklāt viņa augstā profesionālā ētika nodrošina vienmēr laikā paveiktu darbu."
Back to Top